Baran Oto Elektrik olarak, marş ve şarj dinamo tamiri hizmetleri sunuyoruz. Aracınızda marş ve şarj dinamo arızası meydana geldiğinde, uzman teknik ekibimiz ve lider ustamız Bilal Usta ile aracınızda meydana gelen arızayı hızlı ve etkili bir şekilde çözmenizi sağlıyoruz.

Marş dinamo, aracınızın motoru çalıştığı sırada elektrik üreten bir cihazdır. Eğer marş dinamo arızalı ise, aracınızın çalışması sırasında yeterli elektrik üretemeyebilir ve aracınızın şarj sistemi çalışmaz hale gelebilir. Bu nedenle marş dinamo arızası tespit edildiğinde, çabuk bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir.

Aynı şekilde, şarj dinamo da aracınızın şarj sistemini sağlamak için gerekli olan elektrik üreten bir cihazdır. Eğer şarj dinamo arızalı ise, aracınızın şarj sistemi çalışmaz hale gelebilir ve aracınızın aküsü yeterli şekilde şarj olmayabilir. Bu nedenle de şarj dinamo arızası tespit edildiğinde, çabuk bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir.

Baran Oto Elektrik olarak, marş ve şarj dinamo tamiri için gerekli tüm ekipmanlar ve teknolojileri kullanıyoruz. Ayrıca, aracınızın tamir ve bakım işlemleri için gerekli olan yedek parçaları da stoklarımızda bulunduruyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

 

 

Bizi Hemen Arayın: 0539 633 82 92